Обласний семінар в м.Олександрії 05-06.09.13

05-06 вересня 2013 року, відповідно до плану роботи КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», науково-методичною лабораторією основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці (завідувач – Желєзнова Т. П., методист Ткаченкко С. В.), на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» та НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка» Олександрійської міської ради – проведено постійно діючий обласний семінар методистів методичних кабінетів (центрів) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад; керівників районних (міських) методичних об’єднань, відповідальних за предмет «Основи здоров’я» та впровадження превентивних здоров'язберігаючих проектів.

В проведенні семінару приймали участь 47 учасників (із запланованих 56) - спеціалісти відділів управлінь освіти, методисти методичних кабінетів (центрів) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад; керівники районних (міських) методичних об’єднань учителів предмета «Основи здоров’я» та педагогів-тренерів, що запроваджують превентивні проекти.

За мету було поставлено ознайомити учасників з основними компонентами здоров'язберігаючих технологій, вивчення основних засад підготовки педагогів, які викладають предмет «Основи здоров’я» та превентивний проект «Захисти себе від ВІЛ», з досвідом роботи міського методичного об’єднання учителів основ здоров’я загальноосвітніх навчальних закладів міста Олександрії щодо викладання предмету та впровадження превентивних проектів, які сприяють формуванню здорового способу життя школярів. Надати методичні рекомендації щодо викладання предмету «Основи здоров’я» у 2013-2014 навчальному році.

Для учасників обласного семінару була проведена екскурсія вулицями нашого міста учителем історії НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка» Колісником Юрієм Володимировичем.

Офіційна частина семінару почалася вітальним словом начальника управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради Димкової Л.М. Освітній простір нашого міста презентувала директор науково-методичного центру Аннікова О.М .В ході семінару Желєзнова Т. П. надала методичні рекомендації щодо викладання предмету “Основи здоров'я” у 2013-2014 навчальному році, Корольова С. А. розповіла про атестацію педагогічних працівників, що викладають предмет “Основи здоров'я”

Унтілова О.В., керівник методичного об’єднання вчителів основ здоров’я, презентувала досвід роботи вчителів основ здоров’я міста Олександрії. Куделінська Н.Є., заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель «Основ здоров’я» «Олександрійської гімназії ім.. Т.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв» поділилася досвідом впровадження проекту ХОУП у закладах освіти міста. Овчаренко Н.Є., директор, вчитель «Основ здоров’я» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 –ДНЗ «Лісова казка» презентувала роботу свого закладу з питань впровадження стандартів якості превентивної освіти. Про позашкільну та позакласну роботу з основ здоров’я як дієвого засобу превентивного виховання молоді розповіла учитель «Основ здоров’я» ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 Лепетенко Н.В.

Підвела підсумок роботи семінару завідувач НМЛ основ здоровя, безпеки життєдіяльності та охорони праці Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.. В.Сухомлинського Желєзнова Т.П. Вона подарувала науково-методичному центру нашого міста та ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 методичні матеріали для впровадження у закладах освіти міста превентивного проекту «Чесна гра», НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.. № 19 – ДНЗ «Лісова казка» - зошити з друкованою основою з основ здоров’я для 8 класу.

Учасників семінару вразив виступ Театру Життя «I wanna Live» навчально-виховного комплексу “ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ «Лісова казка».

Завершилася зустріч екскурсією до культурно-спортивного комплексу «Ніка» та футбольного клубу «Аметист».

Семінар пройшов у творчій, плідній атмосфері.

/uploads/editor/4184/354765/news_/programa_obl_seminaru.doc