21.01.2014
Творча лабораторія вчителів основ здоров’я
21.01.2014 року в НВО «Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв» пройшло засідання творчої лабораторії вчителів основ здоров’я, що впроваджують превентивні проекти ХОУПа Захисти себе від ВІЛ, «Школа проти СНІДу» на тему: «Обмін досвідом по впровадженні превентивних проектів»
15.10.2013
Засідання творчої групи вчителів основ здоров'я
15 Жовтня 2013 року відбулося засідання творчої групи вчителів основ здоров'я на базі загальноосвітнього навчального закладу № 9
13.09.2013
Засідання ММО вчителів основ здоров’я
11 вересня в ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького відбулось секційне засідання міського методичного об’єднання вчителів основ здоров’я. Тема засідання: «Актуальні проблеми в організації навчально-виховного процесу в новому навчальному році. Організація роботи над новою методичною проблемою».