Новости: 12
21.01.2014

Творча лабораторія вчителів основ здоров’я

21.01.2014 року в НВО «Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв» пройшло засідання творчої лабораторії вчителів основ здоров’я, що впроваджують превентивні проекти ХОУПа Захисти себе від ВІЛ, «Школа проти СНІДу» на тему: «Обмін досвідом по впровадженні превентивних проектів»
15.10.2013

Засідання творчої групи вчителів основ здоров'я

15 Жовтня 2013 року відбулося засідання творчої групи вчителів основ здоров'я на базі загальноосвітнього навчального закладу № 9
13.09.2013

Засідання ММО вчителів основ здоров’я

11 вересня в ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького відбулось секційне засідання міського методичного об’єднання вчителів основ здоров’я. Тема засідання: «Актуальні проблеми в організації навчально-виховного процесу в новому навчальному році. Організація роботи над новою методичною проблемою».
06.09.2013

Обласний семінар

05-06 вересня 2013 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» та НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка» Олександрійської міської ради – проведено постійно діючий обласний семінар методистів методичних кабінетів (центрів) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад; керівників районних (міських) методичних об’єднань, відповідальних за предмет «Основи здоров’я» та впровадження превентивних здоров'язберігаючих проектів.
01.05.2013

Міські збори-змагання осередків "Школа безпеки"

Підсумки проведення міських змагань
26.04.2013