Підсумки конкурсу на кращу комікс-розмальовку в рамках акції «Молодь Кіровоградщини проти надзвичайних ситуацій»

23 квіт. 2013
Підсумки конкурсу

Протягом лютого-квітня 2013 року пройшов конкурс із безпеки життєдіяльності серед учнівської молоді, вихователів дошкільних закладів і вчителів основ здоров’я та безпеки життєдіяльності загальноосвітніх навчальних закладів міста на кращу комікс-розмальовку в рамках акції «Молодь Кіровоградщини проти надзвичайних ситуацій».

В конкурсі взяли участь представники 7 навчальних закладів, а саме: НВО «Олександрійська гімназія ім..Т.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 2 ім.М.Горького, загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 6, загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9, Ліцею інформаційних технологій, загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 16,   НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка».

Серед представлених комікс-розмальовок переможцями стали:

-          загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 2 ім.М.Горького:

Шевченко Максим, учень 9-Б класу, «Небезпечний лід»; Ярмілко Євгеній, учень 7-А класу, «Невдалий відпочинок»; Артемьєва Соф'я, Петрова Дар'я, учениці 7-А класу «Урок на все життя» (вчитель Яковюк Л.М.);

Бойко Діана, учениця 1-А класу, «Необачливий заєць» (вчитель Білан Л.Г.);

-           загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 6:

Мироненко Євгеній, учень 10 класу, «Зимова рибалка» (вчитель Петелько С.В.);

-          загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9:

Журавльов Володимир, учень 11-А класу, «Пожежна безпека» (вчитель Лепетенко Н.В.);

-          Ліцей інформаційних технологій:

Губль Олена Володимирівна, вчитель основ здоров'я, «Зсув», «Повінь»;

-          НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка»:

Кононенко Мелана, учениця 3-А класу, «Обережно – газ!» (вчитель Запека О.В.).

Вітаємо переможців і бажаємо їм успіху!