Міський етап дев’ятнадцятого Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

14 квіт. 2013
Результати міського етапу Фестивалю дружин юних пожежних

12 квітня в ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) відбувся міський етап дев’ятнадцятого Всеукраїнського фестивалю дружин юнихпожежних. На відкриття фестивалю завітали фахівець ДПРЧ-11 Шабанова С.О., старший майстер Олександрійських міських курсів ЦО Ганжа В.Р., інженер з охорони праці управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради Підгорна А.В., методисти управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради Малишева Т.А, Черевашко С.В., заступник директора БДЮТ Мажаєв Ю.В.

Узаході взяли участь 18 команд з усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. Змагання охопили близько 120 дітей віком від 7 до 17 років. Програма фестивалю складалася з конкурсів “Медичного” та “Знавці назв грибів та дикорослих рослин і ягід”, “Домашнє завдання” («Візитка») та “Плакат соціальної реклами”. Цього року темою конкурсу «Домашнє завдання» став девіз “І дорослий, і малий мусить пам’ятати, якщо сталася біда… 101 набрати”. Основне завдання фестивалю – навчити молоде покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, сформувати у дітей повагу до професії пожежного та рятувальника.

Протягом всього фестивалю діти із задоволенням демонстрували присутнім свої знання та навички в дотриманні правил пожежної та техногенної безпеки. Присутні в залі гості, вболівальники та журі були приголомшені та отримали массу позитивних емоцій від яскравих та вміло організованих виступів юних пожежних. Але, як в усіх змаганнях, переможцями стали найкращі, а сааме команди:

І місце Олександрійського навчально-виховного комплексу (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів № 17 – ліцей),

ІІ місцеЛіцею інформаційних технологій,

ІІІ місцеНавчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа»;

ІVмісце - Навчально-виховного комплексу «Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 10.

Кращими в номінаціях та конкурсах фестивалю ДЮП визначено:

1.    «Домашнє завдання» команди ДЮП:

Загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 2 іменіМ.Горького,

Загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ № 15,

НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 19 – дошкільний навчальний заклад “Лісова казка”,

Загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 10;

2.«Знавець медичної справи» команди ДЮП:

Загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9,

Загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів № 7.

3.    «Кращий плакат соціальної реклами з тематики безпеки життєдіяльності» команди ДЮП:

Загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 16,

Загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 6,

Спеціальногозагальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів № 4 імені М.Олефіренка.

4.    «Знавець назв грибів та дикорослих рослин та ягід» команди ДЮП:

Загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів № 8,

Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів.

5.«Найкращі костюми фестивалю ДЮП 2013 року» команди ДЮП:

Навчально-виховне об’єднання “Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – школа мистецтв”,

Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 12 –дошкільний навчальний заклад».

6.«Наймолодші учасники фестивалю ДЮП – 2013 року» команда ДЮП:

Навчально-виховного комплексу "Марто-Іванівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад".

Організаторами традиційно виступають другий державний пожежно-рятувальний загін ТУ УМНС України у Кіровоградській області, управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, Олександрійські міські курси ЦО.

Вітаємо команду ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей) з перемогою та бажаємо успішного виступу на зональному етапі Фестивалю Дружин юних пожежних 25 квітня 2013 року.

Підсумковий протокол

Назва закладу

Кількістьбалів

Місце

ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей)

80

1

Ліцей інформаційних технологій

79

2

НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа»

78

3

ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

72,5

4

НВК«Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

72

4

ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 імені М.Горького

68,5

5

НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ “Лісова казка”

68,5

5

НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ"

67,5

6

ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9

67

6

ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

66

7

ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

65

7

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 – ДНЗ»

64

8

ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

63,5

8

НВО “Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв”

62

9

ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

61

9

ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

59

СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 імені М.Олефіренка

59

Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів

58

10

Фотозвіт Фестивалю на сторінці "Галерея".