Семінар-тренінг для педагогічних працівників із впровадження в роботу закладу Міжнародного проекту «Повага дією» або «Не смійся з мене»

3 квіт. 2013

28 березня  2012  року в  НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова  казка» відбувся семінар-тренінг для педагогічних працівників із впровадження в роботу закладу Міжнародного проекту «Повага дією» або «Не смійся з мене». Метою проекту є   створення атмосфери уваги, співчуття, толерантності в учнівському колективі;  підвищення рівня самосвідомості дітей; навчання школярів вільно виражати свої  почуття,  встановлювати зв’язок  із  власним  внутрішнім  «Я» та одне з одним.

Проект «Не смійся з мене» являє собою результат плідної співпраці провідних міжнародних організацій, які досліджують проблеми  етичного виховання, вирішення  конфліктів  і девіантної  поведінки учнів та впроваджується  за  підтримки Корпусу Миру США  в Україні, Посольства США в Україні.

З вітальним словом до педагогів звернувся Сергій Решетов, прес-аташе Посольства США в Україні з питань культури та соціальних проектів. Тренінг проводила професійний  тренер громадської організації «Альтернатива В» (м. Київ) - Оксана Юрик. Під час  семінару  учителі мали  змогу в цікавій  інтерактивній  формі  ознайомитися з методикою виховного впливу на свідомість дітей щодо попередження висміювання, презирства, цькування та інших проявів  неповаги, з якими вони стикаються в школі  та  за її межами. Участь у заході надихнула педагогів на створення у класних  колективах, закладі, а відтак,  і в  суспільстві середовище  небайдужих  громадян.

Для успішного впровадження проекту  кожен  класний керівник отримав методичний   та  мультимедійний  посібник.

Семінар-тренінг відбувся за ініціативи Овчаренко Нелі Євгенівни, директора  НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19-ДНЗ «Лісова  казка», Крістін Су, волонтера  Корпусу Миру США в Україні та за активної  участі  Малишевої  Тетяни Анатоліївни, методиста  науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту та Гринюк Ірини Генадіївни, спеціаліста управління освіти, молоді  та  спорту Олександрійської  міської  ради.