Творча лабораторія вчителів основ здоров’я

21 січ. 2014
21.01.2014 року в НВО «Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв» пройшло засідання творчої лабораторії вчителів основ здоров’я, що впроваджують превентивні проекти ХОУПа Захисти себе від ВІЛ, «Школа проти СНІДу» на тему: «Обмін досвідом по впровадженні превентивних проектів»

На засіданні були присутні:

вчителі-навчально-виховного об'єднання "Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв» Куделінська Н.Є, Задвірна Ю.В.;

ЗНЗ І-ІІ ступенів № 2 ім. М.Горького, Унтілова О.В.;

ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8, Журавель І.М.;

ЗНЗ І-ІІ ступенів № 9, Іванюк О.Г., ЛепетенкоН.В.;

НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», Овчаренко Н.Є., Гальянова Н.І.;

НВК «МЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ», Майгур Н.А.

Було обговорено питання:

1.      Результати роботи творчої групи вчителів міста по впровадженню проективного проекту ХОУП, презентувала результати роботи Куделінська Н.Є.

2.      Результати роботи НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», по впровадження проектів «Вільний удар» та «Чесна гра», доповідала Овчаренко Н.Є.

3.      Обмін досвідом учителів-тренерів по впровадженню превентивних проектів ХОУП та Захисти себе від ВІЛ, «Школа проти СНІДу».

4.      Планування роботи творчої лабораторії вчителів основ здоров’я, що впроваджують превентивні проекти на ІІ семестр 2013-2014 н.р.

Прийнято рішення узагальнити роботи творчої лабораторії та систематизувати матеріал модуля «Корисні звички»  для учнів 1- 4 класів  з превентивного проекту ХОУП.